MONTÁŽ ROZVODŮ TOPENÍ OD PROFESIONÁLŮ

Specializujeme se na montáž rozvodu vody a topení v bytech, rodinných domech a komerčních prostorech. Poskytujeme záruku po dobu 24 měsíců a garantujeme dodržení termínu.

ROZVODY TOPENÍ

Jsme specialisté na montáž rozvodů topení. Používáme kvalitní materiály, jako je měď, alpex a další. Naše práce je precizní a kvalitní, což zajistí, že vaše topení bude fungovat efektivně a spolehlivě. Naši technici mají bohaté zkušenosti a jsou vybaveni nejmodernějším nástrojovým vybavením pro provádění montáže. Naši zákazníci si mohou být jisti, že naše práce bude mít záruku a že se budou moci spolehnout na bezproblémové fungování svého topení.

Pokud potřebujete novou montáž rozvodů topení, obraťte se na nás a my se postaráme o všechno. Věříme, že naše práce překračuje očekávání našich klientů. Proto vám s hrdostí nabízíme nejen prvotřídní kvalitu, ale také záruku 24 měsíců na všechny naše práce. Dodržujeme termíny, splňujeme normy a zaručujeme vám domluvenou cenu, takže si můžete být jisti, že vás nečekají žádná nepříjemná překvapení. Věřte nám, že jsme vaším nejlepším partnerem pro montáž rozvodů topení z mědi, alpexu a dalších materiálů.

Kontakt

whats App
Otevírací doba:
Po-Pá: 7:00 – 22:00
So-Ne: 8:00 – 18:00
IČO:03900576Sidlo: Olgy Havlové 2903/27Provozovna: kubánské nám. 11
© Všechna práva vyhrazena