TOPENÁŘSKÉ SLUŽBY

Oprava / výměna kotlů, rádiatoru, topení a montáž tepelných čerpadel s rychlým příjezdem do 60 minut a zárukou od 24 měsíců

TOPENÁŘSKÉ SLUŽBY

Naše firma nabízí kompletní topenářské služby pro vaše potřeby. S naší dlouholetou zkušeností a odbornými znalostmi vám můžeme poskytnout všechny služby související s topením a vytápěním.

Od montáže a opravy topných systémů po instalaci nových kotlů a radiátorů, naši odborníci se postarají o to, aby vaše topení fungovalo bez problémů a úspěšně vás zahřívalo během zimních měsíců.

Jsme hrdí na naši rychlost a spolehlivost, a to se projevuje v našich konkurenceschopných cenách a výborných výsledcích práce. Navíc, naše topenářské služby jsou k dispozici po celé Praze a okolí, takže můžete mít jistotu, že vaše potřeby budou vždy vyřešeny v co nejkratším čase.
Rádi se postaráme také o opravy vašeho kotle nebo výměnu starých kotlů za nové moderní modely, které jsou úspornější a šetrnější k životnímu prostředí.

Pokud se zajímáte o úsporu energií a snížení nákladů na topení, můžeme vám také nabídnout instalaci tepelných čerpadel, které jsou efektivním řešením.

Nezáleží na tom, jestli potřebujete drobnou opravu nebo kompletní výměnu topných systémů, naši odborníci jsou vždy připraveni vám pomoci. Kontaktujte nás a nechte nás ukázat vám, jak můžeme pomoci udržet vaše topení v perfektním stavu po celý rok.

Kontakt

whats App
Otevírací doba:
Po-Pá: 7:00 – 22:00
So-Ne: 8:00 – 18:00
IČO:03900576Sidlo: Olgy Havlové 2903/27Provozovna: kubánské nám. 11
© Všechna práva vyhrazena