VÝMĚNA BOJLERU DO 24 HODIN.

Komletní výměna na klič ještě dnes a bez starostí!Dodání, demontáž starého bojleru, montáž nového, likvidace starého spotřebiče za lidovou cenu do 24 hodin.

Naši zákazníci o nás napsali

Jste rychlí jako blesk, děkuji chlapům za skvělý servis a rychlé čištění odpadů. Mohu jen doporučit.

Instalatér, kterého jste mi poslali je borec. Moc děkuji za pomoc s totálně ucpaným odpadem!

Rychlí, kvalitní a za rozumné ceny. Takhle bych popsal firmu, která mi poslala technika na Praze 8 za 60 minut. Problém byl vyřešen okamžitě. Velké díky a budu vás jen doporučovat.

O NÁS

Jsme rodinná firma, která se specializuje na výměnu kotlů a montáž topení. Spolupracujeme pouze s kvalitními a ověřenými dodavateli kotlů a materiálů, abychom mohli poskytnout našim zákazníkům ty nejlepší produkty na trhu. Navíc, poskytujeme záruku 5 let na naše služby, abychom zajistili spokojenost našich zákazníků.
Náš profesionální montážní tým je schopný vyměnit kotel během jednoho dne, včetně demontáže starého kotlu, montáže nového, vložkování kominu a veškerých rezivních prací. Naše služby jsou rychlé, spolehlivé a prováděné s velkou péčí o detaily.
Díky našemu dlouholetému zážitku v této oblasti jsme získali důvěru mnoha spokojených zákazníků. Vždy se snažíme najít řešení, které bude pro vás nejlepší a které bude odpovídat vašim potřebám. Pokud hledáte kvalitní a spolehlivou firmu pro výměnu kotlů a montáž topení, neváhejte nás kontaktovat.

Kontakt

whats App
Otevírací doba:
Po-Pá: 7:00 – 22:00
So-Ne: 8:00 – 18:00
IČO:03900576Sidlo: Olgy Havlové 2903/27Provozovna: kubánské nám. 11
© Všechna práva vyhrazena